Miejsce wystawy:

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (61)

Paulina Zalewska
Smaki Jazzu II, 2020
akryl/płótno, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Grzegorz Klimek
Pędzący rower IX, 2020
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Kamil Jakóbczak
Konstruktor, 2020
akryl/płótno, 90 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Adam Wątor
Tajemnice, 2020
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Michał Czuba
Studium autoportretu 07, 2017
olej/plexi, 44 x 36 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Zuzanna Grochowska
Bez tytułu, 2020
olej, emalia ftalowa/płótno, 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Anna Vostruchovaite
19-01-05 14:06:06, 2019
akryl/płyta MDF, 105 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2020
olej, tempera/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Hanna Rozpara
Rośliny, 2020
akryl/płótno, 130 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Urszula Teperek
Z cyklu 'Kobieca geometria', Woda, 2020
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev XX, 2020
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Rafał Gawlik
Morfizm 3, 2019
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paulina Pior
Escape room, 2020
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aleksandra Bukowska
Refleksje, 2020
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Iwona Kobryń
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Bartosz Jancik
Ziemia malarza. Wyspy abstrakcji, 2020
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Wietrow (ur. 1995 r.)
Trójca, 2018
brąz, 23 x 32 x 19 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Michalina Pawlak (ur. 1993 r.)
Powstawanie, 2016
płyta pilśniowa/ceramika, 80 x 41,5 x 7 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Monika Sojka
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Dominik Tkaczyk
Kompozycja III, 2017
technika mieszana/płótno, 146 x 114 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Izabela Gałązka
Kobieta i łabędź, 2020
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Marcin Zalewski
Coś osobistego, 2008
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Jacek Kłosiński
Wałęsa, 2020
olej/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Konrad Hamada
Mokradła w sierpniu, 2018
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Tęczowe trio, 2020
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Anna Pszonka
Odpoczynek, 2020
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Małgorzata Jastrzębska
Nr 683, 2020
olej/płótno, 42 x 53 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł