Miejsce wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF

Kontakt ws. wycen

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Teresa Soldenhoff +48 506 251 833 t.soldenhoff@desa.pl

Lista obiektów (82)

Marcin Gregorczuk / Blubird
Windy Day, 2020
akryl/płótno, 110 x 130 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Mirella Stern
Kot, który cały przeszedł nocą, 2020
akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Ilona Herc
Spotkanie nad morzem, 2020
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Adam Wątor
Tu i teraz, 2020
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Tomasz Wiktor
Fonia, 2018
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Indonezja, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Andrzej Sobiepan
Hiperpowierzchnia 1/1/15, 2019-20
technika własna/płyta HDF, 78,5 x 78,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Agata Adamus
Polna 01, 2020
akryl/płótno naklejone na dyktę, śr.:38 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Edyta Kwiatkowska
Kamelia, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Przemysław Wójciak / Karifurava
Hope, 2020
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Ewa Witkowska
Kwarantanna II, 2020
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Malwina Jagóra
Czekamy na Ciebie, 2019
akryl/płótno, 100 x 110 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Magdalena Stoch
Panny, 2020
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kamil Jakóbczak
DWX-3, 2017
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kamil Stańczak
Arizona, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Michał Czuba
Portret mężczyzny 03, 2018
olej/płyta, plexi, 80 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2020
olej, tempera/płótno, 120 x 150 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Elżbieta Prusinowska
Góry, 2018
akryl/płótno, 60 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Malwina Puszcz
#ABD6B1, 2020
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Marek Haba
Twierdza, 2020
akryl/płótno, 65 x 81 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Edyta Matejkowska
Zielono mi, 2020
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Joanna Głażewska
Nature, 2020
akryl, technika własna/płótno, 130 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Łukasz Lepiorz
Blok III, 2020
olej/płótno, 80 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Magdalena Kępka
Wielkie chorwackie pranie, 2020
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Grzegorz Ilski
Flashback, 2019
akryl/płótno, 100 x 110 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Grzegorz Klimek
Pędzący rower X, 2020
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Szaweł Płóciennik
Wezwij Polucję!, 2019
olej, akryl/płótno, 120 x 170 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jakub Górski (ur. 1989 r., Przemyśl)
Luna, 2020
metal, kamień, 39 x 14 x 24 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł