Sztuka Dawna • XIX wiek - Modernizm - Międzywojnie

Termin wystawy:

Aleksandra Łukaszewska +48 22 163 67 05, +48 664 981 465 a.lukaszewska@desa.pl

Tomasz Dziewicki +48 22 163 66 46, +48 735 208 999 t.dziewicki@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (48)

Roman Kazimierz Kochanowski
Jesienny las
olej/deska, 10 x 17 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Alfred Wierusz Kowalski
"Niedzielny poranek", około 1900
olej/płótno, 43 x 54 cm
Cena wylicytowana: 400 000 zł
Ludwik Wiesiołowski
Rzymskie podwórko, przed 1886
olej/deska, 32 x 20 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Józef Brandt
"Powrót z wyprawy wiedeńskiej", 1865
olej/płótno (dublowane), 75 x 135 cm
Cena wylicytowana: 2 300 000 zł
Zdzisław Jasiński
"Chora matka", 1889
olej, 122 x 165,5 cm
Cena wylicytowana: 800 000 zł
Walery Brochocki
Rozbity dzban
olej/płótno, 28,4 x 45,4 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Paweł Merwart
"Impromptu" ("Carmen" Bizeta), 1889
olej/deska, 61 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Wojciech Kossak
Scena z rosyjskiego miasteczka z kozakiem, 1907
olej/płótno, 80 x 96 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Zygmunt Sidorowicz
Pejzaż wieczorny, 1874
olej/płótno, 32 x 40 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Stanisław Jakub Rostworowski
"Tannhäuser i Wenus", 1885
olej/płótno (dublowane), 140 x 95 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Wlastimil Hofman
Chłopiec słuchający treli ptaka
olej/sklejka, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Wlastimil Hofman
Portret dziewczyny, 1928
olej/tektura, 31 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Jacek Malczewski
Autoportret, około 1922
olej/tektura, 53,5 x 33 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Jacek Malczewski
Portret żony artysty - szkic, około 1910
olej/tektura, 105 x 71 cm
Cena wylicytowana: 165 000 zł
Teresa Roszkowska
"Bajka" - tryptyk, 1929
tempera, złocenie, malarstwo na szkle/deska, 60 x 84 cm (wymiar rozłożonych skrzydeł)
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Olga Boznańska
Martwa natura z kwiatami, 1918
olej/tektura, 27 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Mela (Maria Melania) Muter (Mutermilch)
"Spacer", 1921
olej/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 350 000 zł
"Zima" ("L'Hiver"), 1910
olej/tektura, 60,8 x 82 cm
Cena wylicytowana: 470 000 zł
"Młoda dziewczyna"
olej/sklejka, 61,5 x 45,5 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Mojżesz Kisling
Sanary ("Pejzaż prowansalski"), 1938
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 420 000 zł
Natan (Nathan) Grunsweigh (Grunsweig)
Uliczka
olej/płótno, 55 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Henryk Epstein
"Pole przy wiosce", około 1925
olej/płótno, 50 x 66 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł