ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)

Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Paulina Adamczyk +48 22 163 66 14, +48 532 759 980 p.adamczyk@desa.pl

Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Lista obiektów (55)

Ignacy Zygmuntowicz
Cietrzewie, około 1920
olej/płótno, 48 x 78 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Antoni Trzeszczkowski
Scena batalistyczna
olej/płótno, 34 x 49 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Czesław Wasilewski
Konie
olej/tektura, 40 x 55,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Ignacy Zygmuntowicz
Pędząca czwórka
olej/płótno (dublowane), 80 x 130 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Kwiaty, 1948
olej/płótno, 46 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Włodzimierz Terlikowski
Pejzaż wiosenny
olej/płótno, 37 x 46 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Martwa natura z owocami
olej/płótno naklejone na tekturę, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Loteria, 1933
tempera/tektura, 45 x 56 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Ludomir Sleńdziński
Portret kobiety, 1978
olej/sklejka, 45,3 x 35,5 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Kazimierz Sichulski
Wizja św. Huberta, lata 20. XX w.
olej/płótno, 154 x 104 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Feliks Kazimierz Wygrzywalski
Rybacy
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Rybacy wyciągający sieci
olej/płótno, 54 x 74 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Wlastimil Hofman
"Zdjęcie Chrystusa z Krzyża", 1914
olej/tektura, 67,5 x 99 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Stanisław Dziemański
Zakopane, 1959
olej/płótno, 29 x 48 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Max Haneman (Hanneman)
Szałasy w Tatrach
olej/tektura, 30 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Tadeusz Kurek
"Morskie Oko", 1948
olej/tektura, 42,5 x 51 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Józef Chlebus
Panorama Tatr
olej/płótno, 35 x 48 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Leszek Stańko
Tatrzański pejzaż z wypasem owiec, 1976
olej/tektura, 24,5 x 34,5 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Leszek Stańko
Zimowy widok tatrzański, 1984
olej/tektura, 22,5 x 32 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Adam Wadowski
Zakopane, 1922
olej/płótno, 36 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Franciszek Jaźwiecki
"Hala Gąsiennicowa w zimie", 1939
olej/tektura, 48 x 54,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Emil Lindemann
Kobiety
olej/płótno, 34 x 49 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Elias Peter van Bommel
Łyżwiarze, 1876
olej/płótno, 40 x 58 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Stanisław Czajkowski
"Kościół"
olej/deska, 60,5 x 47 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Wilhelm Blanke
Procesja wychodząca z kościoła
olej/płótno, 67,5 x 81 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Wilhelm Blanke
Procesja
olej/papier naklejony na tekturę, 54 x 43,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Wiktor Korecki
Pejzaż zimowy
olej/płótno, 50 x 61,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 800 zł