ART OUTLET - Sztuka Dawna

Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF

Paulina Adamczyk +48 22 163 66 14, +48 532 759 980 p.adamczyk@desa.pl

Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Kontakt ws. wycen

Lista obiektów (91)

Ignacy Zygmuntowicz
Cietrzewie, około 1920
olej/płótno, 48 x 78 cm
Estymacja: 7 500 - 12 000 zł
Adam Setkowicz
Przed polowaniem, 1926
olej/płótno, 47 x 91 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Antoni Trzeszczkowski
Scena batalistyczna
olej/płótno, 34 x 49 cm
Estymacja: 5 500 - 8 000 zł
Czesław Wasilewski
Konie
olej/tektura, 40 x 55,5 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Ignacy Zygmuntowicz
Koń z saniami zimą
olej/płótno, 16 x 22 cm
Estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Ignacy Zygmuntowicz
Pędząca czwórka
olej/płótno (dublowane), 80 x 130 cm
Estymacja: 26 000 - 32 000 zł
Mela Muter
Krajobraz z Villeneuve-lès-Avignon
olej/sklejka, 32,5 x 40 cm
Estymacja: 120 000 - 180 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Kwiaty, 1948
olej/płótno, 46 x 32,5 cm
Estymacja: 11 000 - 15 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Pejzaż wiosenny
olej/płótno, 37 x 46 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Martwa natura z owocami
olej/płótno naklejone na tekturę, 50 x 60 cm
Estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Loteria, 1933
tempera/tektura, 45 x 56 cm
Estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Ludomir Sleńdziński
Portret kobiety, 1978
olej/sklejka, 45,3 x 35,5 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Kazimierz Sichulski
Wizja św. Huberta, lata 20. XX w.
olej/płótno, 154 x 104 cm
Estymacja: 26 000 - 35 000 zł
Wilhelm Kotarbiński
Mgła poranna, po 1900
olej/płótno naklejone na płytę pilśniową, 93 x 35 cm
Estymacja: 65 000 - 90 000 zł
Feliks Kazimierz Wygrzywalski
Rybacy
olej/płótno, 50 x 70 cm
Estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Rybacy wyciągający sieci
olej/płótno, 54 x 74 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Wlastimil Hofman
"Zdjęcie Chrystusa z Krzyża", 1914
olej/tektura, 67,5 x 99 cm
Estymacja: 30 000 - 42 000 zł
Stanisław Dziemański
Zakopane, 1959
olej/płótno, 29 x 48 cm
Estymacja: 1 400 - 2 000 zł
Kazimierz Brzozowski
Pejzaż tatrzański, 1942
olej/tektura, 39 x 49,5 cm
Estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Max Haneman (Hanneman)
Szałasy w Tatrach
olej/tektura, 30 x 44,5 cm
Estymacja: 4 500 - 6 500 zł
Tadeusz Kurek
"Morskie Oko", 1948
olej/tektura, 42,5 x 51 cm
Estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Józef Chlebus
Panorama Tatr
olej/płótno, 35 x 48 cm
Estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Leszek Stańko
Zimowy widok tatrzański, 1984
olej/tektura, 22,5 x 32 cm
Estymacja: 1 400 - 2 000 zł
Adam Wadowski
Zakopane, 1922
olej/płótno, 36 x 32,5 cm
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
Adam Setkowicz
Dzieci na łące, 1924
olej/płótno, 17 x 23 cm
Estymacja: 3 200 - 4 500 zł
Wilhelm Otto Peters
Powrót rybaka, 1881
olej/płótno (dublowane), 35 x 27 cm
Estymacja: 1 800 - 2 600 zł