Art Outlet. Sztuka Dawna

Aukcja "Artoutlet. Sztuka dawna" oferuje dzieła malarskie uznanych artystów, dzieł o intrygującym temacie oraz wysokiej klasie artystycznej. Oferta opiewa o nazwiska najsłynniejszych polskich malarzy oraz artystów wybitnych, którzy niekiedy znajdują się poza głównym nurtem współczesnej historii sztuki. Oferta skomponowana jest w taki sposób, by malarstwem wysokiej próby, wystawionym na licytację w atrakcyjnych cenach zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Paulina Adamczyk +48 22 163 66 14, +48 532 759 980 p.adamczyk@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (61)

Jakub Zucker
Portret kobiety w czarnej sukni
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Jakub Zucker
Widok miejski
olej/płótno, 54,5 x 65 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Alicja Halicka
Nagie kobiety nad morskim brzegiem
olej/płótno, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Wlastimil Hofman
Portret dzieci z wroną , około 1920
olej/sklejka, 51,5 x 61 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Jacek Malczewski
Portret Bronisława Preidla ze Śmiercią, 1925
olej/tektura, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Kazimierz Stabrowski
Ulica w Damaszku
olej/tektura, 52 x 67,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Józef Rapacki
Rzeźba nad stawem, 1910
olej/płótno, 64 x 83 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Włodzimierz Nałęcz
"Pierwszy przymrozek", około 1905
olej/tektura, 25 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Teodora Mukułowska
"Portret p. N.N.", 1907
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Rybak na weneckiej lagunie
olej/płótno, 55,5 x 75,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Beduini podczas modlitwy
olej/płótno, 49 x 69 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Stefan Witold Matejko
Satyr i Nimfa
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Autor nierozpoznany
Dzieci bawiące się z krukiem
olej/płótno, 46 x 52 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Carl Ernst Morgenstern
Wilcza Poręba w Karkonoszach
olej/tektura, 91,5 x 64 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Paweł Merwart
Dama w białej sukni balowej
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Aleksander Laszenko
Naga hurysa
olej/płótno naklejone na sklejkę, 42 x 54 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Adam Malinowski
Na skraju lasu, 1878
olej/płótno, 58 x 85 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Seweryn Bieszczad
Żydowski skrzypek
olej/płótno, 32 x 25 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Anton Doll
Zimowa zabawa, około 1860
olej/płótno, 66 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Olga Słomczyńska
"Zatoka koralowa (wybrzeże Esterel)"
olej/płótno, 73 x 100 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
44
Joseph Pressmane
"Pejzaż z domem"
olej/deska, 24 x 33 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Joseph Pressmane
"Oracz"
olej/płótno, 46 x 61 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Eugeniusz Wrzeszcz
Ogród latem
olej/deska, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
47
Eugeniusz Wrzeszcz
Malwy w wiejskim ogrodzie
olej/płótno, 43 x 67 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
49
Kazimierz Wąsowicz
Krajobraz wiosenny, 1962
olej/płótno, 71 x 83 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
50
Leo Kahn
Martwa natura z mandoliną
olej/płótno, 60,5 x 81 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł