Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Lista obiektów (75)

Tomasz Sętowski
"Astronom", 2002
olej/płótno, 50 x 40 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Tomasz Sętowski
"Co słychać na tej planecie"
olej/płótno, 24 x 30 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Ewa Pello
"Chimera i słońce", 2022
olej/płótno, 65 x 80 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Alicja Rekowska
"W książycową noc...", 2021
olej, złocenie płatkowe/deska, 75 x 60 cm
Estymacja: 25 000 - 40 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1971
olej/płyta, 79 x 97 cm
Estymacja: 800 000 - 1 400 000 zł
Rafał Olbiński
Projekt do plakatu North Sea Jazz Festival '81, 1981
akryl/płótno, 52,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 70 000 - 100 000 zł
Rafał Olbiński
"Le Plaisir de penser", około 2005
olej/płótno, 39 x 30 cm
Estymacja: 60 000 - 90 000 zł
Grzegorz Stec
"Dama żebracza", 2018
olej/płótno, 90 x 120 cm
Estymacja: 25 000 - 40 000 zł
Janusz Lewandowski
Rudowłosa
olej/płótno, 100 x 120 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Artur Szolc
"The Light", 2022
akryl/płyta pilśniowa, 100 x 70 cm
Estymacja: 13 000 - 18 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Obraz 931 / Jurajski", 1985
olej/płyta pilśniowa, 21 x 17,5 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Obraz 900 / Jurajski", 1985
olej/płyta pilśniowa, 17 x 21 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Marcin Kołpanowicz
"Kawałek morza", 1998
olej/płótno, 40 x 49 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Piotr Horodyński
"Wolność", 2022
olej/płótno, 81 x 65 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Dariusz Kaleta
"Na plaży" , 2022
olej, akryl/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 13 000 - 18 000 zł
Zbigniew Oporski
Bez tytułu, 2022
olej/płyta, 100 x 80 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Marek Ałaszewski
Bez tytułu, 2000
olej/płótno, 220 x 380 cm
Estymacja: 25 000 - 40 000 zł
Konrad Hamada
"Zagubione", 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Arkadiusz Dzielawski
"Bagaż wspomnień II", 2016
olej/płyta, 74 x 63 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Krzysztof Powałka
"Dlaczego wybrałeś mnie", 2011
olej/płótno, 140 x 90 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Sebastian Smarowski
"Skorupa", 2018
olej/płyta, 50 x 40 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Sebastian Smarowski
"Kruki", 2017
olej/płótno, 60 x 40 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Grzegorz Moryciński
W kawiarni
pastel/papier, 62,5 x 40,5 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Dariusz Wrótniak
"Demeter i Hestia", 1993
olej/płótno, 100 x 130 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Dariusz Wrótniak
"Droga", 1992
olej/płótno, 100 x 130 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Igor Morski
Green Woman, 2021
druk, technika własna, żywica epoksydowa/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł