Sztuka dzisiaj. Wybór kuratora

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (33)

Marcin Gregorczuk / Blubird
Rainforest, 2019
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Andrzej Sobiepan
Hyperspace - Crystal line, 2021
płyta, gips, żywica, 64 x 64 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Piotr Czajkowski
GRAND AMOUR, z cyklu "Metro", 2021
akryl, technika własna/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Katarzyna Kołtan
Ren, 2021
tempera żółtkowa/deska, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Tomasz Kostecki
Marlena w samochodzie, 2021
akwarela/papier, 36 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Bartłomiej Koter
Somewhere between, 2016
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Małgorzata Kosiec
Dark sky, 2019
olej/płótno, 70,3 x 90 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Hanna Kłopotowska
Fearless, 2021
olej/płótno, 180 x 80 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Edyta Hul
Zwierzę VI-VII, 2014
olej, akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Martyna Ścibior
Ja się wcale nie chwalę dopadli mnie drwale, 2021
lakier do paznokci/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Ivo Nikić
Hubabuba, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Jan Dziaczkowski
Skok, 2007
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Maja Janczar
Na fotelu, 2021
akryl/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Piotr Młodożeniec
Cawa
olej/płótno, 90 x 75 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Grzegorz Worpus-Budziejewski
Bez tytułu - dyptyk, 2021
olej/płótno, 195 x 80 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Marcin Kowalik
Ostatnia wieczerza, 2007
akryl/płótno, 54 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Sabina Maria Grzyb
Oczekiwania, 2021
olej, akryl/płótno, 50 x 90 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Piotr Mlącki
Golgota, 2018
olej/płótno, 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Justyna Smoleń
BlackV, 2014
olej/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Zuza Krajewska
Paweł. Pranie, 2016
wydruk pigmentowy/papier bawełniany , 47 x 36 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Tomasz Koclęga
Aequo Animo, 2021
szkło, brąz, granit, 66 x 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Marek Sułek
Z cyklu 'Stories', X1, 2021
akryl, fotografia, żywica epoksydowa, 110 x 140 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Monstfur
PEKAES, 2013
technika mieszana/tektura, metal, 62 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
47
Łukasz Huculak
Holly, 2020
akryl/płótno, 100 x 62 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
51
Magdalena Laskowska
Czerwone jabłuszko, 2017
farba alkidowa/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
52
Filip Gruszczyński
Exultant lusibus, 2019
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł