Sztuka dzisiaj. Wybór kuratora

Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów (60)

Zofia Błażko
"Klaudia", 2011
olej/płótno, 81 x 60 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Małgorzata Kosiec
"In heaven", 2020
olej/płótno, 92 x 73 cm
Estymacja: 8 000 - 14 000 zł
Piotr Szczur
"Wjazd do miasta", 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Julia Woronowicz
"Dzieciństwo babci Jadwigi", 2019
technika własna/płótno, 60 x 90 cm
Estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Piotr Czajkowski
Z cyklu 'Metro', "Moliere", 2021
akryl, technika mieszana, kolaż/płótno, 140 x 140 cm
Estymacja: 9 000 - 15 000 zł
Anna Włoczek
"Abstrakcja w brązie", 2020
olej/płótno, 170 x 120 cm
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Jerzy Baranowski
Bez tytułu, 2018
olej/płótno, 80 x 80 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Anna Szprynger
Bez tytułu, 2012
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Edyta Hul
"Koń 9-2", 2014
akryl/płótno, 150 x 120 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Tomasz Mistak
"Mgła nad NYC", 2012
akryl/płótno, 50 x 60 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Paweł Skurski
"Mężczyzna z żaluzją"
olej/płótno, 100 x 120 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2019
akwarela/papier, 39 x 39 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Magdalena Bielesz
Bez tytułu, 2003
olej/płótno, 73,5 x 38 cm
Estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Julita Malinowska
"Judgement I", 2019
olej/płótno, 100 x 150 cm
Estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Lech Bator
"Sale", 2011
olej/płótno, 100 x 150 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Barbara Gębczak-Janas
Bez tytułu, 2004
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Filip Gruszczyński
"Darmowa porcelana", 2021
olej/płótno, 50 x 60 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Tomasz Koclęga
"Onus Rationum Idealium", 2021
szkło, brąz, 67 x 28 x 25 cm
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Tomasz Górnicki
"Origin head", 2020
stal, brąz, 27,00 x 33,5 x 33,5 cm [wymiary rzeźby] 102,5 x 33,5 x 33,5 cm [wymiary postumentu]
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Maciej Mackiewicz
"Trójgłówy smog", 2020
olej/płótno, 75 x 115 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Adam Bakalarz
"RPZK80", 2021
brąz patynowany, 83 x 24 x 25 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Kle Mens
"Sfinks" i "Harpia", dyptyk, 2019
olej/deska, 54 x 24 cm (wymiary każdej pracy)
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Andrzej Sobiepan
"Hiperpowierzchnia", 2020
technika własna, 127 x 127 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Miłosz Wnukowski
"Wenus", 2015
olej/płótno, 170 x 130 cm
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł