Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (78)

Agnieszka Zabrodzka
Zatoka Zielonego Żółwia, 2020
olej, tempera/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Adam Wątor
Milczenie, 2020
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Sara Winkler
Zmurszała patronka, 2020
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aleksandra Osa
Q.E.D 2, 2020
olej/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Małgorzata Pabis
Big Pharma, 2020
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Mateusz Skrzydlewski
Infiltracja, 2020
akryl/płótno, 92 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Krzysztof Młyńczak
Robaczek, 2019
akryl, technika mieszana, technika własna/sklejka, 45 x 46,9 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paulina Pior
Oparcie, 2020
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Michał Mieczysław Ostrowski
Bez tytułu, 2020
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Zuzanna Skrętek
Bez tytułu, 2016
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Joanna Misztal
Eustoma, 2020
olej, akryl, szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Adelajda Kot
Hulman czczony pożerający granaty, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Joanna Gorgolewska
Tektonika, dyptyk, 2020
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Piotr Woroniec Jr
De fragment, 2020
technika mieszana/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Adam Tadeusz Martyniak
Z cyklu 'Bitumeny', Numer 3, 2012
akryl, masa asfaltowo-kauczukowa/płótno, 122 x 122 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Grzegorz Klimek
Popiersie kobiety, 2020
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Hanna Rozpara
ZN 01, 2020
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ewelina Ulanecka
BlurryDream, 2020
mieszana, akryl/płótno, 140 x 120 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Małgorzata Rusiecka
Sprawiedliwość, 2020
akryl/płótno, 120 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Katarzyna Środowska
Odpoczynek, 2020
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Marta Bilecka
Perfect Afternoon 6, 2020
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Alicja Kappa
Odcienie zieleni, 2020
olej, szlagmetal/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Katarzyna Doroba
Podere Belvedere, Toskania, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Rafał Bilicki
Ara, 2020
akryl, technika własna/płyta pilśniowa, 164 x 114 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Matylda Polak
Przepływy XII, 2020
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Anna Osiecka
Aeris, 2020
olej, akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Michał Jancik
Interferencje 6.2, 2020
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł