Art Outlet. Sztuka Dawna

Lista obiektów (93)

Jakub Zucker
"Pejzaż z wieżą kościelną"
olej/tektura, 32,5 x 41 cm
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Jakub Zucker
Odpoczynek w parku
olej/płótno, 67 x 56 cm
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Bronisława Rychter-Janowska
"W parku", 1930
olej/tektura, 23 x 32 cm
Estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Wlastimil Hofman
Wędrowiec na tle zimowego pejzażu, 1924
olej/płótno naklejone na tekturę, 44,5 x 52,5 cm
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
Jerzy Kossak
Pogoń za bolszewikami, 1927
olej/płótno naklejone na tekturę, 27,7 x 43,6 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Czesław Wasilewski
Spotkanie na moście
olej/płótno, 60 x 100 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Ignacy Zygmuntowicz
Spotkanie na drodze
olej/płótno, 53 x 75 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Józef Jaroszyński
Zaprzęg na drodze
olej/tektura, 27 x 42 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
J. Konarski
Sanna
olej/płótno, 50 x 65 cm
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Stanisław Kaczor-Batowski
Pojenie koni
olej/płótno, 53 x 72 cm
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
Stanisław Kaczor-Batowski
Powitanie wojska, 1943
olej/płótno, 40 x 68,5 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Wiktor Korecki
Na wrzosowisku
olej/płótno, 50 x 80 cm
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Wiktor Korecki
Droga wśród brzóz
olej/tektura, 39 x 54 cm
Estymacja: 5 500 - 8 000 zł
Friedrich Iwan
Wiosna w górach
olej/płótno, 70 x 93 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Drzewa nad wodą
olej/płótno naklejone na tekturę, 20 x 28 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Pejzaż karpacki z chatą
olej/płótno, 81 x 121 cm
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Bolesław Szańkowski
Cyganka
olej/płyta pilśniowa, 104,1 x 86,4 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Widok śródziemnomorski
olej/tektura, 39 x 28 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Port w Martigues, 1936
olej/płótno, 54 x 73 cm
Estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Żółte róże, 1920
olej/płótno, 61 x 65 cm
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Henryk Hayden
"Martwa natura" ("Nature Morte"), 1956
olej/płótno, 54 x 74 cm
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł