Art Outlet. Sztuka Dawna

Lista obiektów (103)

Wlastimil Hofman - Kobieta i anioł
Wlastimil Hofman
Kobieta i anioł, 1930
olej/tektura, 39 x 49 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Wlastimil Hofman - Mały wędkarz nad Wisłą
Wlastimil Hofman
Mały wędkarz nad Wisłą, 1919
olej/tektura, 44 x 32 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Wlastimil Hofman - Śpiąca Ada
Wlastimil Hofman
Śpiąca Ada
olej/płyta pilśniowa, 12,5 x 17 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Kazimierz Władysław Wasilkowski - "Poranek"
Kazimierz Władysław Wasilkowski
"Poranek", 1907
olej/deska, 26 x 20,5 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Jacek Malczewski - Primavera
Jacek Malczewski
Primavera, 1903
olej/tektura, 32,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 300 000 - 500 000 zł
Włodzimierz Terlikowski - Wiosenny krajobraz
Włodzimierz Terlikowski
Wiosenny krajobraz, 1928
olej/płótno, 27 x 41 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Józef Pankiewicz - Łodzie w porcie w Saint-Tropez
Józef Pankiewicz
Łodzie w porcie w Saint-Tropez, 1909
olej/tektura, 43,5 x 27 cm
Estymacja: 100 000 - 150 000 zł
Joseph Pressmane - "Gołąbek pokoju"
Joseph Pressmane
"Gołąbek pokoju"
olej/płyta, 38 x 37 cm
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Zygmunt Schreter - Martwa natura z butelką
Zygmunt Schreter
Martwa natura z butelką
olej/płyta, 40 x 30 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Jerzy Ascher - Domy przy plaży w Hyères
Jerzy Ascher
Domy przy plaży w Hyères
olej/deska, 38,5 x 45,5 cm
Estymacja: 22 000 - 30 000 zł
Jan Rubczak - "Blade słońce"
Jan Rubczak
"Blade słońce", 1908
olej/płótno, 54 x 65 cm
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Pinchus Krémègne - Pejzaż z Céret
Pinchus Krémègne
Pejzaż z Céret
olej/płótno, 54 x 66 cm
Estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Stanisław Eleszkiewicz - Portret mężczyzny w kapeluszu
Stanisław Eleszkiewicz
Portret mężczyzny w kapeluszu
olej/płótno, 55 x 43 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Andrzej Pronaszko (?) - Młody kleryk
Andrzej Pronaszko (?)
Młody kleryk
olej/płótno (dublowane), 40 x 40 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Maurycy Minkowski - Nad księgą
Maurycy Minkowski
Nad księgą, około 1930
olej/płótno, 60 x 54 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Kasper Pochwalski - Martwa natura z figurką Madonny
Kasper Pochwalski
Martwa natura z figurką Madonny, 1956
gwasz/tektura, 32 x 22,4 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Kazimierz Alchimowicz - Przydrożny krzyż
Kazimierz Alchimowicz
Przydrożny krzyż, 1905
olej/tektura, 68 x 52 cm
Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Józef Rapacki - Pejzaż mazowiecki ("Wrony")
Józef Rapacki
Pejzaż mazowiecki ("Wrony"), 1916
olej/płótno, 118 x 146 cm
Estymacja: 80 000 - 120 000 zł
Julian Fałat - Polowanie na zająca z nagonką
Julian Fałat
Polowanie na zająca z nagonką, 1920
gwasz/papier, 56,5 x 98 cm
Antoni Trzeszczkowski - Pogoń
Antoni Trzeszczkowski
Pogoń
olej/tektura, 35 x 50 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Jerzy Kossak - "Ułan z Samosierry"
Jerzy Kossak
"Ułan z Samosierry", 1935
olej/sklejka, 38,5 x 28,5 cm
Estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Jerzy Kossak - Na alarm
Jerzy Kossak
Na alarm , 1946
olej/płótno, 50,5 x 70 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Jerzy Kossak - Zziębnięci żołnierze Napoleona w czasie odwrotu spod Moskwy
Jerzy Kossak
Zziębnięci żołnierze Napoleona w czasie odwrotu spod Moskwy, 1931
olej/płótno, 37 x 48 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Jerzy Kossak - Spłoszony koń
Jerzy Kossak
Spłoszony koń
olej/tektura, 25 x 18,5 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Stanisław Kamocki - "Przedwiośnie"
Stanisław Kamocki
"Przedwiośnie"
olej/tektura, 33,5 x 49 cm
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Jadwiga Tetmajer-Naimska - Dworek w Borowicach
Jadwiga Tetmajer-Naimska
Dworek w Borowicach, 1911 (?)
olej/tektura, 33,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł