130 Aukcja Varia (wyniki)

24 stycznia 2004, godz. 19:00
180

Aleksander Trojkowicz
(ur. 1916 r.)

Akt

olej/płótno, 113 x 70 cm

sygn. p. d.: "Trojkowicz"
obraz dwustronny

Cena wylicytowana: 2 700