Ród Kossaków

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (21)

Juliusz Kossak
"Jan Skrzetuski pod Zbarażem", 1892
akwarela/papier, 35 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Juliusz Kossak
Chorągiew pancerna, 1884
akwarela/papier, 26 x 21,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Wojciech Kossak
Głowa konia, 1920
olej/tektura, 44 x 35 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Wojciech Kossak
Odwrót spod Moskwy, 1926
olej/płótno naklejone na tekturę, 50 x 51 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Wojciech Kossak
Ułan z koniem, 1923
olej/płótno, 56 x 50 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Wojciech Kossak
Przejście przez las, 1919
olej/deska, 58 x 47 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Wojciech Kossak
Zwiad kawaleryjski, 1917
olej/deska, 39 x 49 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Wojciech Kossak
W pościgu, 1941
olej/płótno, 50,3 x 40 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Wojciech Kossak
Bitwa pod Piramidami - fragment panoramy, 1900-1901
olej/płótno, 100,5 x 201 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Wojciech Kossak
Ułan na koniu, 1916
akwarela/papier, 27 x 36,5 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Jerzy Kossak
Kirasjer, 1934
olej/sklejka, 39,5 x 30 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jerzy Kossak
Zwiad, 1929
olej/tektura, 48 x 73 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jerzy Kossak
Modlitwa na pustyni, 1933
olej/sklejka, 25 x 44 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Jerzy Kossak
Stadnina
olej/płótno, 65 x 100 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Jerzy Kossak
Głowa konia
olej/sklejka, 35 x 35 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Jerzy Kossak
Wesele krakowskie, 1936
olej/sklejka, 55 x 80 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Jerzy Kossak
Spotkanie z ułanem
olej/tektura, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jerzy Kossak
Odwrót spod Moskwy, 1947
olej/tektura, 34,8 x 49,8 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jerzy Kossak
Biwak żołnierzy napoleońskich w lesie zimą, 1942
olej/tektura, 34,8 x 49,8 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jerzy Kossak
Wesele góralskie, 1955
olej/płótno naklejone na tekturę, 33 x 48 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 28 000 zł