Prezent pełny sztuki

9 listopada 2022

Prezent pełny sztuki

Szukasz pomysłu na idealny prezent? Dzięki karcie podarunkowej bliska Ci osoba ma możliwość wyboru prezentu wprost pod swoje upodobania i preferencje. 

 

DESA Unicum rozszerza swoją ofertę o najpiękniejszy prezent dla bliskich - kartę podarunkową. Obdarowywany może przeznaczyć środki na karcie na dowolne dzieło sztuki, nabyte na aukcji w DESA Unicum oraz w sprzedaży galeryjnej. Kwota na karcie zależy od osoby nabywającej ją. W przypadku gdy kwota na karcie będzie niewystarczająca na wymarzone dzieło sztuki, właściciel może dopłacić różnicę w cenie. 

 

Gdzie można nabyć kartę podarunkową?

Nabycie karty podarunkowej możliwe jest jedynie stacjonarnie, w siedzibie DESA Unicum, na ulicy Pięknej 1A, w Warszawie.

Jak korzystać z karty podarunkowej?

Wykorzystanie karty podarunkowej każdorazowo wymaga podania kodu PIN zabezpieczającego daną kartę podarunkową. Indywidualny kod PIN zostaje udostępniony nabywcy wraz z wydaniem karty podarunkowej. W przypadku utraty kodu PIN, DESA Unicum może udostępnić nabywcy indywidualny kod PIN ponownie, pod warunkiem, że nabywca posiada dokument potwierdzający osobiste nabycie karty podarunkowej oraz kartę podarunkową.

Jak długo jest ważna karta podarunkowa?

Okres ważności karty podarunkowej wynosi 24 miesiące od dnia nabycia oraz rozpoczyna się w chwili nabycia karty. Karta podarunkowa nie wymaga dodatkowej aktywacji.
 

Jaka jest minimalna wartość karty podarunkowej?

Wartość karty podarunkowej nie może być niższa niż 1 000 zł.

W jaki sposób można sprawdzić saldo karty podarunkowej?

Celem uzyskania informacji o aktualnym stanie środków zapisanych na karcie podarunkowej użytkownik powinien zgłosić się do Biura Obsługi Klienta i udostępnić fizyczny egzemplarz karty pracownikowi BOK.

Jaka jest maksymalna kwota środków zapisanych na karcie?

Maksymalna kwota środków zapisanych na jednej karcie podarunkowej nie może przekroczyć 25 000 zł.

 

 

Regulamin karty podarunkowej