Sztuka Dawna: Prace na Papierze - pierwsze obiekty
25 lutego 2020, godz. 19:00

Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy) (1885 Warszawa - 1939 Jeziory na Polesiu)
Portret Janiny Propper, 1925
Portret Janiny Propper, 1925

pastel/papier, 57,2 x 48,3 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'T.A | Ignacy Witkiewicz 1925', opisany l.d.: '3P NP 1 (NP 2 + P) P'
ID: 81276
  • własność Janiny Propper
  • kolekcja prywatna
  • Dom Aukcyjny Christie's, Nowy Jork, czerwiec 2017