Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Paryż)
"Dziewczyna z lokami" ("Jeune fille à la boucle"), około 1930
Cena wylicytowana: 580 000 zł
Ω

Cena wylicytowana: 580 000 zł

olej/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany l.g.: 'Kisling'
ID: 88562
  • kolekcja prywatna, Paryż
  • dom aukcyjny Million et Associes, Paryż, czerwiec 2018
  • kolekcja prywatna, Europa
  • dzieło zostanie opublikowane w IV tomie katalogu raisonné Mojżesz Kislinga aktualnie przygotowywanego przez Marca Ottavi