Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

olej/płótno, 59,5 x 73,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
na odwrociu naklejka z odręcznym pismem: 'View Sirollo | il | By Jacques Zucker'
ID: 82265
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s.143 (il.)