Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

olej/płótno, 21 x 32 cm
sygnowany p.d.: ' J. Zucker'
ID: 82254
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 138 (il.)