Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

olej/płótno, 50 x 62 cm
sygnowany p.d.: ' J. Zucker'
ID: 82254
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 138 (il.)