Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 12 000 - 20 000 zł

Estymacja: 12 000 - 20 000 zł

olej/płótno, 58 x 72 cm
sygnowany l.d.: 'J. Zucker'
ID: 82263