Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/płótno, 65,5 x 55 cm
sygnowany l.g.: 'J. Zucker'
ID: 82395