Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
Fontanna Bethesda w Central Parku (Nowy Jork)
Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 51319