Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
Fontanna Bethesda w Central Parku (Nowy Jork)

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 51319