Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
Dwóch chłopców z gołębiem, 1925
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł

Estymacja: 30 000 - 50 000 zł

olej/tektura, 33 x 42 cm
sygnowany i datowany p.d.: "J. ZUCKER | 1925'
ID: 82396
  • kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
  • kolekcja Andrzeja Kendy, Nowy Jork
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 26 (il.)