Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 8 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82259