Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 7 000 - 12 000 zł

Estymacja: 7 000 - 12 000 zł

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82259