Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
Carrefour Vavin w Paryżu z widokiem na Café du Dôme i Café La Rotonde (Pejzaż miejski)
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

olej/płótno, 54 x 64 cm
ID: 82458
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 98, il. s. 96