Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

olej/płótno, 41,5 x 33 cm
na odwrociu na górnej listwie naklejka z odręcznym pismem: 'PI 16X14 OCV 80 INT FRarc | V Nude Last Painting Jacques Zucker'
ID: 51460
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 180 (il.)