Aukcja charytatywna dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (wyniki)
12 stycznia 2020 godz. 17:00

Włodzimierz Pawlak (ur. 1957 r., Korytów k. Żyrardowa)
"Polacy formują flagę narodową", 2016
Cena wylicytowana: 18 000 zł
154

Cena wylicytowana: 18 000 zł

olej/płótno, 13 x 18 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ | PAWLAK | 2016' oraz na blejtramie: 'POLACY FORMUJĄ FLAGĘ | NARODOWĄ 2016'
ID: 81172