Aukcja charytatywna dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (wyniki)
12 stycznia 2020 godz. 17:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
138

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płyta, 27,5 x 35,5 cm
sygnowwany, datowany i opisany na odwrociu: 'PLUS | wersja 2 | 2018 Mioduszewski' oraz pieczątka 'Fabryka Mebli'
ID: 80685