News

Sept. 30, 2020
Desa Design Days
Październikowe Desa Design Days częściowo poświęcone zostaną działalności kultowego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, którego projekty gwarantowały piękno i użyteczność. Siedemdziesiąta rocznica jego powstania przypada tej jesieni.
Sept. 18, 2020
Zmiana godzin otwarcia DESA Unicum
Informujemy, że w poniedziałek 21 września 2020 wstęp na wystawy przedaukcyjne na poziomie 0 będzie zamknięty. Pracujemy dziś w godzinach w godzinach 11:00-17:00. W celu załatwienia spraw w Biurze Obsługi Klienta, Punkcie Wydań Obiektów lub Biurze Przyjęć DESA Unicum prosimy kierować się do wejścia od ul. Johna Lennona.
Sept. 7, 2020
Targi NOT FAIR - dziękujemy za liczne przybycie!
Dziękujęmy za to, że dzięki Wam udało się zorganizować jedno z największych i najciekawszych wydarzeń świata sztuki współczesnej w Warszawie. W ramach tegorocznej edycji targów NOT FAIR, od piątku do niedzieli, w siedzibie DESA Unicum, gościliśmy 16 galerii, które prezentowały dzieła aż 23 najciekawszych współczesnych twórców.
Aug. 24, 2020
Ile może być warte dzieło sztuki?
Schowane w szafach, przydomowych altanach, tapczanach i na strychach. Albo wiszące na ścianach jako rodzinne pamiątki. Ostatnie historie pokazują, że wielu Polaków nie jest świadomych, że posiada warte dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych dzieła sztuki. Jak je odkryć?
April 10, 2020
Wesołych Świąt!
W okresie Wielkanocy (11-13.04) galerie DESA UNICUM będą zamknięte. Życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.