News

March 18, 2020
Q&A DESA Unicum
W związku z aktualną sytuacją przygotowaliśmy dla Państwa zbiór odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące najbliższych aukcji, sprzedaży oraz wyceny obiektów.
March 14, 2020
Licytuj gdziekolwiek jesteś!
W związku z obecną sytuacją i w trosce o naszych klientów i pracowników zachęcamy do licytowania zdalnie za pomocą naszej aplikacji lub strony internetowej. Dzięki aplikacji DESA Unicum masz możliwość zdalnego udziału w licytacjach czy śledzenia transmisji live z aukcji za pomocą smartfona, laptopa czy tabletu.
Feb. 17, 2020
Spragnieni Piękna | Oprowadzanie po wystawie
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Spragnieni Piękna". Prezentowane są na niej kamienne rzeźby wykonane przez takich artystów jak Jarosław Modzelewski, Witold Orski czy Karol Radziszewski. Wszystkie prace zlicytowane zostaną 24 lutego podczas aukcji dobroczynnej w Muzeum Narodowym w Warszawie. Dochód z projektu "Spragnieni Piekna" zostanie przeznaczony na rzecz Muzeum.
Jan. 17, 2020
DESA Pro bono 2019
Działalność charytatywna jest dla nas niezwykle ważna. Dzięki doświadczeniu i kontaktom na rynku sztuki, udaje nam się w istotny sposób wspierać zgłaszające się do nas fundacje. W te wyjątkowe wydarzenia zaangażowany jest cały zespół Domu Aukcyjnego.
Jan. 13, 2020
Niezwykła aukcja dla WOŚP
Blisko 120 innych obiektów licytowano na drugiej edycji aukcji dzieł sztuki na rzecz WOŚP w DESA Unicum. Część licytowanej kolekcji pochodziła z kolekcji mBanku. Łączny obrót aukcji to 1 160 000 zł. Całość została przekazana na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.