Inkographies - best gift for Christmas! Exhibition

Exhibition date & place
Godziny otwarcia:
Inkographies - best gift for Christmas!

Browse Lots (32)

Author
Object type
Technique
Sorting
Rafal Olbinski
Pochlebna sztuczność
olej/płótno||akryl/płótno, 97 x 73 cm
Price: 39,000 PLN
Paterka
wys. 11 cm
Price: 750 PLN
Karafka i 6 kieliszków w typie Mosera
szkło bursztynowe, wys. karafki 23 cm
Price: 700 PLN
Paterka, Bracia Henneberg, Warszawa
plate, średnica 14,3 cm
Price: 750 PLN
Edward Dwurnik
Gdańsk
olej/płótno||akryl/płótno, 61 x 74 cm
Price: 15,000 PLN
Edward Dwurnik
Gdańsk
inkografia/papier, 29 x 30 cm
Price: 840 PLN
Edward Dwurnik
Most na Wiśle i Pałac Kultury
inkografia/papier, 54 x 60 cm
Price: 1,240 PLN
Edward Dwurnik
Żoliborz
inkografia/papier, 30 x 30 cm
Price: 590 PLN
Edward Dwurnik
Zamek Królewski
inkografia/papier, 21 x 30 cm
Price: 690 PLN
Edward Dwurnik
Stare miasto
inkografia/papier, 22 x 30 cm
Price: 590 PLN
Edward Dwurnik
Madryt
inkografia/papier, 21 x 30 cm
Price: 590 PLN
Edward Dwurnik
Karków
inkografia/papier, 30 x 24 cm
Price: 1,140 PLN
Edward Dwurnik
Kraków zimą
inkografia/papier, 30 x 23 cm
Price: 690 PLN
Edward Dwurnik
Różowy sad
inkografia/papier, 30 x 28 cm
Price: 590 PLN
Edward Dwurnik
Żółte tulipany
olej/płótno||akryl/płótno, 55 x 46 cm
Price: 6,000 PLN
Taca neorenesansowa
brass, 69 x 46 cm
Price: 2,900 PLN
Naczynie na cukier puder
rzemiosło||srebro, 12,8 x 5,3 cm
Price: 2,300 PLN
Paterka, Wrocław, XVIII/XIX w.
metal||srebro, 15 x 11 cm
Price: 1,050 PLN
Dama z mufką
rzemiosło||porcelana, wys. 13 cm
Price: 900 PLN
Tadeusz Dominik
Pejzaż mazowiecki, 2009 r.
oil on canvas, 65 x 92 cm
Price: 25,300 PLN
Tadeusz Dominik
Pejzaż (2)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Price: 690 PLN
Tadeusz Dominik
Pejzaż (4)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Price: 690 PLN
Tadeusz Dominik
Lato
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Price: 690 PLN
Tadeusz Dominik
Zima (2)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Przycisk do papieru
rzemiosło||szkło, 7,5 x 7 cm
Price: 350 PLN
Przycisk do papieru
rzemiosło||szkło, 7,5 x 7 cm
Price: 350 PLN
Pingwinek
glass, 7 cm
Price: 250 PLN
Wazon w kształcie torebki
glass, 24 x 17 cm
Price: 600 PLN
Karafka i 5 kieliszków art deco
glass, wys. 19,7 cm
Price: 700 PLN