ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
24 marca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3,500 PLN
LOT number
47

Cena wylicytowana: 3,500 PLN

akryl/płótno, 108,5 x 58,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'piotr młodożeniec 19 | 'dwa piony' | akr/pł | [monogram artysty oraz wskazówka montażowa] '19'
ID: 83331