ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
24 marca 2020 godz. 19:00

Piotr Młodożeniec (ur. 1956, Warszawa)
"Kompozycja z pionowymi pasami", 2016
Cena wylicytowana: 3,500 PLN
LOT number

Cena wylicytowana: 3,500 PLN

olej, akryl/płótno, 75 x 60 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'PM '16'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'piotr młodożeniec | 'kompozycja z pionowymi | pasami | ol/ [nieczytelnie]/pł' oraz instrukcja montażowa
ID: 80185