XXI Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
15 grudnia 2011 godz. 20:00

Koji Kamoji (ur. 1935, Tokio)
Małe bóle, 1999 - 2001 r.
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Koji Kamoji (ur. 1935, Tokio)
Małe bóle, 1999 - 2001 r.

technika własna/płyta, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Małe bóle / On | Koji Kamoji 1999 - 2001'na odwrociu naklejka wystawowaW latach 1953-58 studiował w Akademii Sztuk Pięknych Musashino w Tokio (dyplom w 1958 roku) w pracowni profesorów Saburo Aso i Choonan Yamaguchi. W 1959 roku przyjechał do Polski i podjął studia w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom w 1966 roku) w pracowni prof. Artura Nachta-Samborskiego. Laureat Nagrody Krytyki im. C. K. Norwida (1975). Od 1967 roku współpracuje z Galerią Foksal w Warszawie. Mieszka i pracuje w Warszawie.Estymacja: 20 000 - 28 000 zł