XXI Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
15 grudnia 2011 godz. 20:00

* Cena wylicytowana: 3 200 zł

* Cena wylicytowana: 3 200 zł

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'BG 90'Studiowała na Wydziale Malarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom w pracowni prof. Konrada Jarodzkiego w 1984 roku. Stypendystka MKiS. Podczas studiów wraz z przyjaciółmi z pracowni założyła grupę artystyczną "LUXUS", z którą wystawiała od początku do końca jej działalności. W jej twórczości największą inspiracją są ludzie, ich emocje, uczucia i marzenia. Punktem wyjściowym powstania obrazu mogą być fotografia, kadr filmowy lub zdjęcie reklamowe, które w sposób szczególny przyciągają uwagę artystki i inspirują ją do dalszych poszukiwań.Estymacja: 3 500 - 4 500 zł