XXI Aukcja Sztuki Współczesnej

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (30)

Barbara Pniewska
Bez tytułu, lata 60. XX w.
relief, blacha, aluminium/deska, 59 x 59 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Aleksandra Wejchert
Wariacje sferyczne nr 1 w bieli, 1969 r.
technika własna olej, relief/płyta paździerzowa, 49 x 49 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Marian Warzecha
Kompozycja, 1964 r.
technika mieszana/papier naklejony na płótno, 38 x 48 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Judyta Sobel
Pejzaż, 1961 r.
olej/płótno, 76,5 x 91,5 cm
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Łukasz Korolkiewicz
Jesienny ogród, 1979 r.
olej/płótno, 135 x 200 cm
Cena wylicytowana: 31 500 zł
Leon Tarasewicz
Bez tytułu, 1993 r.
olej/płótno, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Jerzy Nowosielski
Abstrakcja czerwona, 1958 r.
olej/płótno, 44 x 53 cm
* Cena wylicytowana: 38 000 zł
Aleksander Kobzdej
Intervalle, 1959 r.
olej/płótno, 41 x 24 cm
* Cena wylicytowana: 9 000 zł
Jan Młodożeniec
Boulevard Rabelais, 2000 r.
tempera/płótno, 50 x 60 cm
* Cena wylicytowana: 7 000 zł
Jacek Pałucha
Golfiści, 2011 r.
akryl/płótno, 56 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Teresa Pągowska
Ogoniasty, 1998 r.
akryl/płótno, 46 x 46 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Henryk Stażewski
Kompozycja, 1983 r.
relief, akryl/płyta pilśniowa, 44 x 44 cm
Cena wylicytowana: 21 000 zł
Koji Kamoji
Małe bóle, 1999 - 2001 r.
technika własna/płyta, 70 x 100 cm
Alfred Lenica
Fobia, 1959 r.
technika własna, olej/płótno, 54 x 76 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
Bogusław Szwacz
Ars - Hormegram pejzażowy, 1989 r.
olej/płótno, 55 x 46 cm
* Cena wylicytowana: 4 000 zł
Stanisław Fijałkowski
Plener geometrystów, 1985 r.
olej/płótno, 100 x 73 cm
* Cena wylicytowana: 46 000 zł
Jan Berdyszak
Requiem V, 1967 r.
olej/płótno, 167 x 116 cm
* Cena wylicytowana: 50 000 zł
Hanna Zawa-Cywińska
Potrzask, 2004 r.
akryl/płótno, 112 x 112 cm
Cena wylicytowana: 5 200 zł
Jerzy Duda-Gracz
Portret aktora, 1981 r.
olej/płyta pilśniowa, 50 x 32 cm
* Cena wylicytowana: 19 000 zł
Teresa Rudowicz
Kompozycja 63/22, 1963 r.
olej, collage, technika mieszana/płótno, 81 x 81 cm
* Cena wylicytowana: 20 000 zł
Marek Sobczyk
O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt, 1992 r.
olej/płótno, 180 x 202 cm
* Cena wylicytowana: 24 000 zł
Zdzisław Beksiński
Górka, 1991 r.
olej/płótno, 136 x 190 cm
* Cena wylicytowana: 40 000 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
IV/88/20, 1988 r.
olej, akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Bożena Grzyb-Jarodzka
Akt, 1990 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
* Cena wylicytowana: 3 200 zł
Marek Żuławski
Akt na tle błękitu, 1966 r.
olej/płótno, 140 x 77 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
52
Edward Hartwig
Pejzaż
fotografia czarno-biała, brom/papier, 30 x 23 cm
* Cena wylicytowana: 1 100 zł
55
Zofia Kulik
Deseń II, 2007 r.
fotografia czarno-biała, archival pigment prints/barytowy papier fotograficzny, 51 x 51 cm , edycja: 35 + 5 AP
* Cena wylicytowana: 1 000 zł
56
Zofia Kulik
Deseń III, 2007 r.
fotografia czarno-biała, archival pigment prints/barytowy papier fotograficzny, 51 x 51 cm, edycja: 35 + 5 AP
* Cena wylicytowana: 1 000 zł
59
Magdalena Abakanowicz
Bella Ma, 1993 r.
brąz, brązowa patyna, 80 x 13,3 x 13,3 cm
* Cena wylicytowana: 22 000 zł