VIII Aukcja Sztuki Współczesnej

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (38)

103
Tadeusz Kalinowski
BEZ TYTUŁU, 1965
olej/płótno, 80,5 x 64,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
105
Tadeusz Dominik
PEJZAŻ, OK. 1981 R.
olej/płótno, 65 x 90 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
107
Tomasz Sętowski
POD WODĄ
olej/płyta, 91 x 69 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
110
Arika Madeyska
BUDYNEK FABRYCZNY
olej/płótno, 41 x 75,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
116
Paweł KOZŁOWSKI - SWANSKI
MARS, 2007 R.
akryl/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 300 zł
119
Magdalena Moskwa
BEZ TYTUŁU, 2001 R.
olej/płótno, 82 x 65 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
121
Mikołaj Kasprzyk
DUET, 2007 R.
olej/płótno, 54 x 38 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
126
Igor Mitoraj
TWARZ ZAWOALOWANA
rzeźba, brąz, marmur, wys.: 17,5 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł