VI Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
13 marca 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 34 000 zł
47

Cena wylicytowana: 34 000 zł

olej/płótno, 50 x 61 cm
sygn. i dat. l. d.: 'Sobel (nieczytelnie) 55 J. SOBEL'