V Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
18 października 2007 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 41 000 zł

Cena wylicytowana: 41 000 zł

olej/płótno, 76 x 92 cm
sygn. i dat. l.d.: 'J. SOBEL / 95'