V Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
18 października 2007 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 295 000 zł
62

Cena wylicytowana: 295 000 zł

olej/płótno, 90 x 75 cm
dat. p.d.: '1949'; na odwrociu naklejki wystawowe z Japoni oraz Muzeum Narodowego w Warszawie. Obraz pochodzi z kolekcji Ciechanowieckich. Przez wiele lat znajdował się w depozycie Muzeum Narodowego w Warszawie.