Sztuka Dawna. XIX w., Modernizm, Międzywojnie

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Marek Wasilewicz +48 22 163 66 47, +48 795 122 702 m.wasilewicz@desa.pl

Aleksandra Łukaszewska +48 22 163 67 05, +48 664 981 465 a.lukaszewska@desa.pl

Paulina Adamczyk +48 22 163 66 14, +48 532 759 980 p.adamczyk@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (51)

152
Bronisława Rychter-Janowska
Dworek
olej/tektura, 33 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
153
Elizabeth Ronget
Martwa natura, około 1939
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
154
Jakub Zucker
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej/sklejka, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
155
Ludwik Lille
Martwa natura z popiersiem
olej/płótno, 44 x 54 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
156
Ludwik Lille
Pochód
olej/płótno, 45 x 61 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
158
Theodor Urtnowski
Żuraw w Gdańsku
olej/sklejka, 62 x 66 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
160
Gertruda Staats
Pejzaż z rzeką
olej/tektura naklejona na płytę pilśniową, 38 x 50 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
161
Franz von Jackowski
Śnieżne Kotły
olej/płótno, 49 x 59 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
163
Franciszek Ksawery Lampi
Portret młodej kobiety, 1825-30
olej/ płótno (dublowane), 76,5 x 63,5 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
167
Antoni Michalak
Portret prof. Jakuba Parnasa, 1933
olej/płótno, 124 x 86,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
168
Władysław Roguski
Portret dziewczyny w stylu art deco
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
169
Nieznany
Portret konny
olej/płótno, 101,5 x 71,5 cm
Cena wylicytowana: 700 000 zł
171
Witold Mars
Tańcząca para
olej/płótno, 59 x 38 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
172
Witold Mars
Akt kobiety z gitarzystą
olej/płótno, 49 x 74,5 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
173
Maximillian Feuerring
Akt
olej/płyta pilśniowa, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
174
Stanisław Eleszkiewicz
Na balkonie
olej/płótno naklejone na tekturę, 17,5 x 20 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
175
Stanisław Eleszkiewicz
Muzycy w pejzażu imaginacyjnym
olej, węgiel/papier naklejony na tekturę, 20 x 28 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
177
Jerzy Kossak
Polowanie, 1923
olej/płótno, 58 x 85 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
178
Czesław Wasilewski
Głowy koni
olej/płótno, 47 x 75 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
179
Władysław Szerner Jr.
Szarża
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
180
Wojciech Kossak
Głowa konia, 1941
olej/tektura, 35,5 x 26,5 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł