Spragnieni Piękna. Aukcja Charytatywna

Aukcja charytatywna Spragnieni Piękna odbędzie się podczas III Balu Dobroczynnego. Wstęp na bal WYŁĄCZNIE ZA ZAPROSZENIAMI.

Lista obiektów (15)

Adopcja obrazu "Na tle witrażu. Paw" Kazimierza Stabrowski
olej/płótno, 229 x 115 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Krzysztof M. Bednarski (ur. 1953 r., Kraków)
Moby Dick - maska, 2012
brąz patynowany, 61 x 23 x 25 cm
Cena wywoławcza: 19 000 zł
Grupa Luxus
Bez tytułu, 2019
inna/deska
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Paweł Bownik
Kolor, 2019
inna/inny
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Bownik
Tęskno, 2019
inna/inny
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jarosław Fliciński
Gwiazdy, 2019
inna/inny
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jadwiga Sawicka
Katastrofa, 2019
inna/inny
Cena wywoławcza: 1 000 zł