Prace na Papierze. Sztuka Dawna

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (59)

53
Antoni Siestrzeńcewicz
Leśna polana
akwarela/papier, 42 x 61 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 900 zł
54
Kazimierz Sichulski
Scena symboliczna - Bogini Isztar z Gilgameszem
akwarela, kredka/papier, 68 x 50 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
55
Stefan Norblin
Scena dworska, lata 20.-30. XX w.
akwarela/papier, 23 x 11,5 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
56
Irena Nowakowska-Acedańska
Pejzaż z Helu, 1929
akwarela/papier, 23,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
57
Maciej Nehring
Pejzaż z drzewami
akwarela/papier, 22 x 28 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
59
Zofia Stankiewicz
"Plac zamkowy"
akwarela/papier, 15 x 10,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
60
Zofia Stankiewicz
"Schodki kamienne"
akwarela/papier, 15,5 x 11 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
62
Maja Berezowska
Para z pieskiem
tusz, akwarela/papier, 35 x 25 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
64
Antoni Uniechowski
Dżentelmeni
akwarela, tusz/papier, 29,7 x 37 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
65
Antoni Uniechowski
Koncert młodego Mozarta
tusz, akwarela/papier, 30 x 42 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
66
Antoni Uniechowski
Scena miłosna
akwarela, tusz/papier milimetrowy, 39 x 30 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
67
Antoni Uniechowski
Młody Stefan Żeromski na dworcu Terespolskim w Warszawie, około 1954 r.
akwarela, tusz/papier milimetrowy, 41,6 x 29,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
69
Zygmunt Karolak
Kwiaty, 1953 r.
akwarela, ołówek/papier, 39,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 600 zł
70
Jerzy Grabowski
Mimozy w szklanym wazonie
pastel/tektura, 48,7 x 32,6 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
71
Adam Grabowski
Azalie
akwarela/tektura, 80 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
72
Józef Mieszkowski
Plaża w Ustce, 1947
akwarela, ołówek/papier, 24 x 39 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 500 zł
73
Marian Mokwa
Miasteczko w Turcji
akwarela, ołówek/papier, 33,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 11 000 zł
74
Zygmunt Józef Menkes
Dziewczyna z makami
gwasz/papier, 60 x 35 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
75
Henryk Hayden
Widok wzgórza, 1933 r.
akwarela/papier, 31 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
76
Henryk Epstein
Port
akwarela/papier, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
77
Jankiel Adler
Kobieta z dzieckiem
gwasz/papier, 36,5 x 26 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
78
Elizabeth Ronget
Siedząca kobieta
gwasz/papier, 62 x 45 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
80
Jakub Zucker
Cieśla, 1930
sangwina/papier, 29 x 18,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 900 zł
81
Jean (Jan Mirosław Peszke) Peske
Kamieniarze
pastel/papier, 33 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
82
Jacques Chapiro
Na spacerze, 1953 r.
gwasz/papier, 72 x 107 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
84
Ludwik Lille
Kobiety przy pracy
sangwina/papier, 32 x 47 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
85
Jan Kaczmarkiewicz
Wizerunek świętej z monstrancją
akwarela, gwasz, ołówek/papier, 70 x 39 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 500 zł
86
Ignacy Pinkas
Śpiące dziecko, 1925
olej/papier, 27 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 500 zł
87
Marie Vorobieff Marevna
Portret dziecka
akwarela/papier, 30,4 x 23 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł