Op-art i Abstrakcja geometryczna. Aukcja sztuki współczesnej (wyniki)
1 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 280 000 zł

Cena wylicytowana: 280 000 zł

akryl/płótno, 108 x 124 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Stańczak 80' oraz na blejtramie: 'JULIAN STAŃCZAK "RIVALS" 1980'
ID: 46005
  • zakup bezpośrednio od artysty
  • kolekcja prywatna, USA