Op-art i Abstrakcja geometryczna. Aukcja sztuki współczesnej (wyniki)
1 grudnia 2016 godz. 19:00

Richard Anuszkiewicz (ur. 1930, Erie)
"Converging with Deep Pink", 1980
Cena wylicytowana: 260 000 zł

Cena wylicytowana: 260 000 zł

akryl/płótno, 153 x 121 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '662 | RICHARD ANUSZKIEWICZ | 1980'
ID: 46019
  • kolekcja prywatna, USA, zakup bezpośrednio od artysty
  • Dom Aukcyjny Sotheby's, 2015
  • kolekcja instytucjonalna, Warszawa
  • David Madden, Nicholas Spike, Anuszkiewicz: Paintings and Sculptures 1945-2001, Florence 2011, s.188 (il. barwna)