Op-art i Abstrakcja geometryczna. Aukcja sztuki współczesnej (wyniki)
1 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 150 000 zł

Cena wylicytowana: 150 000 zł

akryl/płyta, 61 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Stańczak 1969'
na odwrociu naklejki galeryjne z Galerie Denise Rene/Hans Mayer oraz D. Wigmore Fine Art Inc. Gallery w Nowym Jorku
ID: 46017
  • LITERATURA:
  • Op Out of Ohio: ‘Anonima Group, Richard Anuszkiewicz and Julian Stanczak in the 1960s’, katalog wystawy, D. Wigmore Fine Art Inc. Gallery, New York, s. 28 (il. barwna)
  • WYSTAWIANY:
  • Op Out of Ohio: ‘Anonima Group, Richard Anuszkiewicz and Julian Stanczak in the 1960s’, D. Wigmore Fine Art Inc. Gallery, Nowy Jork, 15.04-3.09.2010
  • Julian Stańczak, Galerie Denise Rene Hans Mayer, Düsseldorf, 29.05. 08.07.1970