Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Andrzej Strumiłło (1927, Wilno)
"Rzeka czarna", 1969 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
"Rzeka czarna", 1969 r.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

tusz lawowany, tusz/papier, 65 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '[nieczytelnie] 69 | rzeka czarna | Strumiłło'
ID: 44894