Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Jiří Kolář (1914 Protivín - 2002 Praga)
Kompozycja z kaktusem, 1960 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

kolaż/papier, 26 x 16 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jr Kolář - 60'
ID: 45007