Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 3 000 - 5 000 zł

Estymacja: 3 000 - 5 000 zł

olej, tusz/papier, 38 x 26 cm
na odwrociu sygnowany i opisany: 'PROJEKT Nr 3 (30) | Str. 15 | roto | Jerzy Tchórzewski'
ID: 44951