Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akwarela/papier, 63,5 x 49 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '0301'
na odwrociu szkic aktu męskiego
ID: 44876