Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Jerzy Stajuda (1936 Warszawa - 1992 Warszawa)
"Kompozycja 0211", 1989/1990 r.
Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akwarela/papier, 58,5 x 48,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany, opisany i dedykowany ołówkiem u dołu: '0211 1989 (9-09-1990) Wspaniałemu oku Pani Danuty Wróblewskiej Jerzy | Stajuda'
ID: 44834