Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Rafał Strent (ur. 1943, Łuck)
"Kamienny baldachim", 1984 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
144
Rafał Strent (ur. 1943, Łuck)
"Kamienny baldachim", 1984 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

akwaforta, akwatinta/papier, 64 x 49 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'KAMIENNY BALDACHIM / THE STONE CANOPY E.A. III Rstrent 84 | akwaforta z akwatintą RAFAŁ STRENT IMP.'
na odwrociu opisany: 'Rafał Strent | 'Baldachum aus Stein", 1984 | Radierung, E.A. III'
ID: 44893